MIda me teeme?

SolarSolutions OÜ on täisteenust pakkuv reklaami-, disaini-, brändingu-, aknakilede ettevõte, kelle põhitegevusteks on erinevate aknakilede paigaldus (autoklaaside toonimine, majaklaasidele päikesekaitsekilede, turvakilede, dekoratiivkilede, interjööri disaini kilede, reklaamkilede ja ruloode paigaldus), autode üle kleepimine, kivikaitsekilede paigaldus, autoklaaside vahetamine, reklaamtoodete tootmine ja paigaldus, taastuvenergia täislahendused koos päikesepaneelide müügi ja paigaldusega. SolarSolutions OÜ alustas tegevust 2012 aastal.Oleme enda meeskonda koondanud kirglikud inimesed, kellest igaüks on oma ala ekspert või kvalfitseeritud spetsialistid väga laia ja pika kogemuspagasiga erinevates valdkondades. Olgu selleks autoklaaside toonimine või vahetaine, autodele värvikaitsekile paigaldus, autode ülekleepimine, reklaamkleebiste paigaldus pisisildist kuni kõrghoonete fassaadi kiletamine või tootmine. Lisaks ka reklaamkleebised ning valukilega ülekatmised sõidukitel.

Koostöös maaletoojatega pakume terviklahendusi nn. "Ideest teostuseni" printsiibil ja hindame kõrgelt Sinu aega ja nõudmisi.

Esindame maailma suurimate kiletootjate kaubamärki nagu 3M, Avery, SolarGard, XPEL  ja SolarScreen. 

Meie teenused:

Autodele Hoonetele
Autoklaaside toonimine Päikesekaitsekilede kleepimine
Autode üle kleepimine Turvakilede kleepimine
Autodele reklaamkleebiste trükkimine ja kleepimine Dekoratiivkilede kleepimine
Autodele kivikaitsekile kleepimine Interjööri disaini kilede kleepimine
Autoklaaside vahetamine Reklaamkilede trükkimine ja kleepimine
  Akende pesemine

 

          

 

toonklaastoonklaasidauto klaaside toonimine, klaaside toonimine tallinnasklaaside toonimine tallinnklaaside toonimineakende toonimineklaaside toonimine, autoklaaside toonimineauto klaaside tooniminetoonimine, klaasi toonimineautoklaasi parandusautoklaasi vahetusauto kiletaminetoonkile, toonkile müükakende kiletaminetoonkile paigaldusklaasiparandus, autoklaasi paranduspäikesekaitsekileddekoratiivkiled, turvakiled,  kiletamine,  turvakil,  klaaside kiletamineautoklaaside kiletamineautoklaasautoklaasiddekoratiivkileakende kiletamineautoklaaside vahetamineautode ülekleepimine, wrappingreklaamreklaamkleebised, reklaamkleebis,  valgusreklaam,  rulood,  päikesekaite