miks auto üle kleepida?

Autokleebiste kasutamine on väga efektiivne viis tähelepanu äratamiseks, sest nendel asuvat reklaami näevad väga paljud inimesed ning tänu sellele jääb mulje, et firma tegutseb aktiivselt mitmes kohas. Samas loovad autokleebised ka usaldust(näiteks kliendi juurde sõites on firma nimega kleebised kinnituseks, et tegemist on õigete inimestega).

Kleebised autol on küll ennekõike müügivahend (autodele saad kleepida firmasümboolikat, kontaktandmeid, informatsiooni kampaaniate kohta ja erinevaid kujunduselemente), kuid kuna kleebiste mõõtmete ja disaini valik on praktiliselt piiramatu, on võimalik ka isikliku sõiduki üldmuljet muuta.

Auto üleni kiletamine (ing k car wrapping) on kiire ja nõuab vähe eeltööd. Lisaks pakub autokleebis lisakaitset sõiduki värvi pleekimise ja väiksemate väliste vigastuste eest. Võrreldes ülevärvimisega, on see soodne võimalus auto välimuse muutmiseks. Seda moodust kasutatakse näiteks taksode ja eriotstarbeliste sõidukite juures, ent ka eraisikud soovivad aina enam oma autot üle kleepida ja nii sõiduki välimust omanäolisemaks muuta.

Loe lisaks: Autode ülekleepimine