Millist reklaami tuleks ettevõtte autodel kasutada?

Üheks oluliseks tööriistaks ettevõtja reklaamikohvris on kindlasti sõidukitel kuvatud reklaam. Pargitud või liiklev auto või veok on praktiliselt 24/7 töötav reklaamplakat, mille ära kasutamine on iga kasvu ja kasumit sooviva ettevõtja huvides.

Sõidukitel graafika kasutamiseks sobivad väga paljud valdkonnad ehitusest toitlustuse ja meigiteenusteni, piiriks on vaid firma reklaamiosakonna kujutlusvõime. Sõidukitel reklaamkilede kasutamise üheks kasuteguriks on näiteks kohalike elanike hulgas mingi ettevõtte või kasvõi ürituse kohta teadlikkuse tõstmine.

Samuti jätavad ühtsete disainielementidega sõidukid ettevõttest professionaalsema ja parema mulje. Oleme välja otsinud mõned nipid, mida enda ettevõtte sõidukitele reklaami valima hakates tähele tuleks panna.

  • Ära kasuta pilte, kuna need ei kõneta inimesi. Kõige parem on enda firmat seostada selge ja särava logo ja graafikaga.
  • Julged värvid ja disainid aitavad sõidukil silma paista.
  • Piira teksti hulka ja kasuta selgeid fonte.
  • Väldi liialt pikki ja keerulisi sõnumeid, kuna mööda sõitvatel inimestel pole palju aega, et nendesse süveneda.

Põhimõtteliselt on kõige olulisem endale teadvustada, et vähemalt sõidukite reklaami puhul kehtib reeglina “vähem on rohkem” lähenemine. Mida selgem, väljapaistvam ja arusaadavam sõnum on, seda efektiivsem on selle mõju.

Allikas:https://auto.geenius.ee/rubriik/kaubikud/millist-reklaami-tuleks-ettevotte-autodel-kasutada/