Autode ülekleepimine

Oleme koos õppinud, arenenud ja kasvanud suuremate kilede tootjatega nagu 3M ja Avery. Üle 10 aastane autode kiletamise kogemus ja erinevate koolituste läbimine annab õiguse meid nimetada auto wrappimise spetsialistiks.

 

AUTO KLEEPIMISE KILE ANNAB LAIA VALIKU SÕIDUK PÕNEVAKS MUUTA

Suur värvitooni valik erinevatelt tootjatelt, midagi igale maitsele roosast kuni matt mustani ning võimalus oma imagot muuta kas või kord nädalas ilma sõiduki originaalvärvi kahjustamata. Kindel kaitse, lihtne hooldada!!! Kuigi materjal pole selleks otstarbeks välja töötatud, kaitseb kile teie sõiduki värvi nii UV kiirguse kui väiksemate kriimude eest. Üleni kiletatud sõiduk näeb ka aastate pärast kile eemaldusel välja nagu oleks alles müügisaalist tulnud. Omame erinevate tootjate paigaldaja sertifikaati. Tootja garantii!!!

Tunnustatud rahvusvaheline auto ülekleepimise kile tootja annab kindlustunde, et Teie sõidukil kasutatakse vastava ala parimat materjali. Koos professionaalse ja litsenseeritud paigaldaja poolt kiletatud sõiduk kestab muutumatul kujul aastaid. Tasuta custom disain on hea võimalus sõiduk muuta omanäoliseks ja linna pildis silmatorkavaks.  

 

MILLIST VÄRVI KILE AUTO KLEEPIMISEKS VALIDA?

Nii 3M kui Avery tootearendajad on värvivalikud hoidnud ajakohased ja võite kindel olla, et suurest valikust leiate ka omale sobiva. Tooni valik on individuaalne ja sõltub Teie eelistusest.

3M autokiletamise kilesi näete SIIN ja Avery autokleepimiseks näidistega saate tutvuda SIIN.

          

                                                                                    

 

 

     

         

 

 

 

toonklaastoonklaasidauto klaaside toonimine, klaaside toonimine tallinnasklaaside toonimine tallinnklaaside toonimineakende toonimineklaaside toonimine, autoklaaside toonimineauto klaaside tooniminetoonimine, klaasi toonimineautoklaasi parandusautoklaasi vahetusauto kiletaminetoonkile, toonkile müükakende kiletaminetoonkile paigaldusklaasiparandus, autoklaasi paranduspäikesekaitsekileddekoratiivkiled, turvakiled,  kiletamine,  turvakil,  klaaside kiletamineautoklaaside kiletamineautoklaasautoklaasiddekoratiivkileakende kiletamineautoklaaside vahetamineautode ülekleepimine, wrappingreklaamreklaamkleebised, reklaamkleebis,  valgusreklaam,  rulood,  päikesekaite