Turvakiled

Turvakile on nagu kindlustus - see tuleb paigaldada enne, kui midagi juhtub!

Pakume turvakilede müüki ja paigaldust. Turvakile on kiire ja lihtne viis olulisel määral suurendada aknaklaaside turvalisust ja ohutust. Turvakile hoiab klaasi purunemise korral killud koos ja takistab läbi akna hoonesse tungimist. Tänu sellele on Teie vara kaitstud soovimatute sissetungijate ja ilmastiku mõjude eest. Järgnevalt ülevaade põhilistest turvakiletüüpidest 3M ja SolarScreen toodete valikus:
 
  

 

Plahvatuse lööklaine kindlad turvakiled

ULTRA kiled on kaasaegsed eriti tõhusad turvakiled, mis lisavad klaasidele tugevust ja löögikindlust tänu paljukihilisusele. Kuni 39 kihist koosnevad lamineeritud kiled suudavad eriti hästi löögijõudu absorbeerida. Seetõttu sobib ULTRA 800 ja ULTRA 600 kaitseks plahvatuse lööklainepurustava jõu vastu ja kaitseb inimesi killuvigastuste eest, mis plahvatuste korral põhjustavad rohkem kui 80% surmajuhtudest. Seda kilet kasutavad mitmed riigiasutused, saatkonnad ja pangad nii Eestis kui maailmas. Kaitsevad ka tormi, vandalismi, murdvarguste ja tööstus-plahvatuste puhul. 3M patent. UV-blokk 99%.

Testitud vastavus standardile: ISO 16933 (plahvatuskindlus) EN 365  

Tootevalik: Ultra 800, Ultra 600, Ultra 400                
Rullilaiused: 91, 127, 152 ja 183 cm   
Tootja garantii kilele ja paigaldusele 10 aastat
 
ULTRA turvakiled on loodud kaitseks terrorismiohu eest ja suudavad kaitsta plahvatuse lööklaine purustava jõu eest! 
 
 

Klassikalised ehk löögikindlad turvakiled

Klassikalised turvakiled annavad aknaklaasidele tugevust ja löögikindlust juurde puhtalt tänu lisanduva polüestrikihi sitkusele ja paksusele. Mida paksem kile, seda tõhusam. Kaitsevad vandalismi ja murdvarguste vastu, pikendades oluliselt sissetungimiseks kuluvat aega. Suurendavad ohutust tormide, plahvatuste ja maavärina korral. Kaitsevad inimesi killuvigastuste eest. Klaasi purunemise korral hoiab kile killud koos ja klaasi akna ees ning väldib ruumide avanemist ilmastiku mõjudele. Soovitame kasutada koolides jm lasteasutustes, toiduained tootvates firmades, suurte akendega kodudes, eriti lastega perede puhul.

S140 on kõige paksem ja tugevam turvakile, mida soovitame suurte ja paksude klaaside puhul.

Turvakiled ei muuda aknaklaasi optilisi omadusi ega anna juurde päikesekaitseomadusi. Samas UV-kiirguse blokeerivad peaaegu täielikult - 99% - ja lisavad kaitset materjalide pleekumise ja vananemise eest.
Testitud vastavus standardile: EN 12600 
Tootevalik: Safety S70, S80, S140
Rullilaiused: 101, 127, 152 ja 183 cm
Tootja garantii kilele ja paigaldusele 5 aastatKillukaitsekiled

Killukaitsekile on turvakiledest kõige õhem ja seetõttu ka soodsaima hinnaga. Absorbeerib löögijõudu ja hoiab purunenud klaasi koos. Sobib väiksematele akendele kaitseks vandalismi ja klaasikillu-vigastuste eest. Valikus sisepinnale ja välispinnale kleebitav S40 kile.

Testitud vastavus standardile: EN 12600  
Tootevalik: Safety S40, S40 EX
Rullilaiused: 101, 127, 152 ja 183 cm
Tootja garantii kilele ja paigaldusele 5 aastat

Picture Picture Picture

 

3M Antigrafitikile

 
Antigrafitikile on läbipaistev kile, mis paigaldatakse siledatele pindadele, millele sageli kipuvad ilmuma gafitid ja mille korda tegemine on kallis ja tülikas. Kilega kaetud pind on värvi eest kaitstud ja seda saab kergesti puhastada. Ühtlasi kaitseb kriimustuste, kulumise, värvipritsmete ja söövituse eest.

Aknale paigaldatuna toimib turvakilena, mis takistab vandaalide ja vargapoiste tegevust, takistab materjalide pleekumist (UV-blokk 99%) ja vähendab klaasikilluvigastuste ohtu.
 

KÜSI HINNAPAKKUMIST


Tootevalik: Anti Graffiti 4, Anti Graffiti 7
Rullilaiused: 101, 127, 152, 183 cm
Picture