Päikesekaitsekiled

Pakume hoonetele päikesekaitsekilede müüki ja paigaldust tuntud brädidelt nagu Saint-Gobain SolarGard, 3M ja SolarScreen. Päikesekaitsekilede vajadus tekib siis kui suveti tunnete hoones liigset kuumust või päikese eredust. Samuti on võimalik kile paigaldamisega tõsta ruumis privaatsust. Tänu võimele vähendada akende kaudu siseneva päiksese soojuskiirgust on päikesekaitsekiled leidnud laia kasutust hoonete energiatõhususe suurendamiseks.

 

MIKS PAIGALDADA AKNAKILE?

 •  vähendada hoones liigset päikese soojust (g-ja u-väärtuse parendamine)
 •  vähendada eredat valgust töökohal
 •  tekitada privaatsust
 •  vähendada materjalide pleekimist
 •  vähendada talvist soojakadu (u-väärtus parendamine)
 •  vähendavad hoone jahutamise kulu
 •  anda hoonele uus ilme, muuta fassaadi 

              

MILLIST KILET VALIDA?

 •  Nano-tehnoloogial põhimõttel koosnevad kiled, mis on mõeldud paigaldamiseks kui ei soovita fassaadi ilmet muuta ehk on peaaegu toonitud ning ei     sisalda metalle. 
 •  Klassikalised päikesekaitsekiled, mis on enamasti peegelefektiga ehk väga hea kuumuse tagasi peegeldumine saavutatakse sellega, et kile sisaldab metalli osakesi.
 •  Energiakiled, mis peegeldavad tagasi päikese liigkuumus kui ka toa soojust. Energiakiled on enamasti kuldse tooniga.
 •  Kombineeritud päikesekaitse- ja turvakiled paigaldatakse juhul kui lisaks päikesekaitsele või privaatsusele soovitakse lisada killu-või löögikindlus.

 

NB! Sisepinnakiled on mõeldud eelkõige ühekordsele klaasile (näiteks Saksa tüüpi pakett) paigaldamiseks aga kahekordsele klaasile võite paigaldada sisepinnakile kuid see ei anna tihti soovitud efekti liigkuumuse kaitseks ja kolmekordsele aknale ei soovitata paigaldada sisepinnakilet, kuna klaas puruneb termostressi tagajärjel!!! 

 

3M Prestige Exterior, SolarGard SX80 ja SolarScreen Spectra nano-tehnoloogia

 

                          

Uusimate nano-kilede kohta kehtib kõik ülalöeldu, vahe vaid selles, et need kiled ei sisalda metalli ja on toodetud nano-tehnoloogia põhimõttel ehk kile koosneb paljudest kihtidest. Kiled on paigaldatakse akna välispinnale. See annab võimaluse paigaldada igasugustele klaasitüüpidele kartmata soojuspaisumisest põhjustatud riske. Lisaks on soojatõrjeomadused sisepinnakilega võrreldes tunduvalt paremad. Tegu on läbipaistvama päikesekaitsekilega. Kilel on väga pikk eluiga , mis tasakaalustab kulu tasuvuse. Nanokile sobib kliendile, kes ei soovi muuta fassaadi välisilmet.

Valikus on kolm tooni: 3M Prestige 40, 70 ja 90 Exterior; Spectra 22XC, 44XC; SolarGard Sentinel Plus SX80OWS
Tumedaim neist 3M Prestige 40 Ex ja Spectra 44XC on ülitõhus palavuse vähendaja, mis on täiesti võrreldav peegeldavate kiledega.
UV-blokk 99,9%

Tootevalik: Prestige 40 Ex, Prestige 70 Ex, Prestige 90 Ex, Spectra 22XC, Spectra 44XC; SolarGard Sentinel Plus SX80OWS
Rullilaiused: 122, 152, 183 cm
Garantii kilele ja paigaldusele: 5 aastat, horisontaalpindadel: 3 aastat
UV-blokk 99%.

Klassikalised peegeldavad päikesekaitsekiled

                               
 
Peegeldavad päikesekaitsekiled on parim ja tõhusaim lahendus liigse päikesekiirguse ja -valguse varjestamiseks ja mugava sisekliima loomiseks.

Peegeldavatel aknakiledel on lisaväärtusi - nad annavad hoonele modernse välimuse, suurendavad elanike privaatsust, kuid ei varja väljavaadet nagu kardinad. UV-blokk 99% takistab materjalide pleekumist. 
Parim päikesekaitsega ja privaatsuse loomise kile  Silver 15 EX või Silver 20!!! Neutraalsemat tooni pakuvad Neutral Series kiled.
 
SolarGard pakub erinevaid toone ja erineva tõhususega päikesekaitsekilesi: Silver 20, Silver 35, Neutral 20, Neutral 35, Neutral 50. Lisaks akna välispinna kilesid: Silver Plus 20OWS, Silver Plus 35OWS, Silver Plus 50OWS, Bronze 20, Steel 25OWS, Steel 35OWS, Steel 40OWS.

3M pakub erinevaid toone ja erineva tõhususega päikesekaitsekilesi: Silver 20, Silver 35, Amber 35, Neutral 20, Neutral 35, Neutral 50. Lisaks akna välispinna kilesid: Silver 15 EX, Silver 35 EX, Bronze 20 EX, Neutral 35 EX.
 
SolarScreen pakub erinevaid toone ja erineva tõnususega päikesekaitsekilesi: Alu 70C, Alu 80C, Silver 50C, Silver 70C, Silver 80C, Silver 95C, Silver 80XC, Silver  270XC, Silver 285XC, Neutral 260XC, Neutral 275XC, Neutral 65XC ja Neutral 80XC
 
Rullilaiused: 91, 122, 152, 183 cm
Tootja garantii sisepinna kiledele ja paigaldusele 10 aastat. Välispinna kilede garantii 3 kuni 7 aastat.
UV-blokk 99%. 

Night Vision Series 

                       
 
Night Vision kiled on ainulaadsed selle poolest, et nad lasevad ka pimeduse saabudes välja vaadata. Klassikalistel peegelkiledel sellist omadust pole. Seetõttu on Night Vision kiled eriti sobivad kodudesse ja suvemajadesse, kus inimesed viibivad rohkem hommikusel ja õhtusel ajal, päikeselõõsa eest kaitsma. Öeldu ei tähenda, et Night Vision kiled büroohoonetele ei sobi - pigem vastupidi nagu näete ka lisatud fotol.
Väga ilusa sooja tooniga ja maitseka välimusega kiled.
UV-blokk 99%
 

Tootevalikusse kuulub kolm erineva tumedusega kilet: SolarGard TrueVue 5, SolarGard TrueVue 15, SolarGard TrueVue 30, 3M Night Vision 15, 25, 35 ja SolarScreen Vista 90C
Rullilaiused: 91, 122, 152 cm
Tootja garantii tootele ja paigaldusele 12 aastat 
 

 

Kombineeritud päikesekaitse ja turvakiled

Tootevalikus on ka päikesekaitsekiled, millele on lisatud turvakile, et anda päikesekaitsekiledele turvakile tugevus. Kaitsevad kuuma päikese, liigse valguse, pleekumise, vandalismi ja killuvigastuste eest, lisavad privaatsust ja annavad hoonele värske välisilme.
UV-blokk 99%
 

Tootevalik: Sentinel Plus seeria, Ultra Silver S20, Ultra Night Vision S25, Ultra Neutral S35, Ultra Prestige S70
Rullilaiused: 101, 127, 152 cm
Tootja garantii kiledele ja paigaldusele 10 ja 15 aastat

Tehnilised andmed 
LISAKS ON LAIA VALIKUGA VÕIMALIK TUTVUDA MEIE SALONGIDES!!!

 

         

 

 

 

toonklaastoonklaasidauto klaaside toonimine, klaaside toonimine tallinnasklaaside toonimine tallinnklaaside toonimineakende toonimineklaaside toonimine, autoklaaside toonimineauto klaaside tooniminetoonimine, klaasi toonimineautoklaasi parandusautoklaasi vahetusauto kiletaminetoonkile, toonkile müükakende kiletaminetoonkile paigaldusklaasiparandus, autoklaasi paranduspäikesekaitsekileddekoratiivkiled, turvakiled,  kiletamine,  turvakil,  klaaside kiletamineautoklaaside kiletamineautoklaasautoklaasiddekoratiivkileakende kiletamineautoklaaside vahetamineautode ülekleepimine, wrappingreklaamreklaamkleebised, reklaamkleebis,  valgusreklaam,  rulood,  päikesekaite