Meie firmast

SolarSolutions OÜ on täielikult Eesti erakapitalil põhinev ettevõte, kelle põhitegevusteks on erinevate aknakilede paigaldus (autoklaaside toonimine, majaklaasidele päikesekaitsekilede, turvakilede, dekoratiivkilede, interjööri disaini kilede, reklaamkilede ja ruloode paigaldus), autode üle kleepimine, kivikaitsekilede paigaldus, autoklaaside vahetamine, reklaamtoodete tootmine ja paigaldus, taastuvenergia täislahendused koos päikesepaneelide müügi ja paigaldusega. SolarSolutions OÜ alustas tegevust 2012 aastal.

 Esindame maailma suurimate kiletootjate kaubamärki nagu 3M, XPEL  ja SolarScreen.

Koostöös maaletoojatega pakume terviklahendusi nn. "Ideest teostuseni" printsiibil. Meie meeskonda kuuluvad kvalfitseeritud spetsialistid väga laia ja pika kogemuspagasiga erinevates valdkondades kile paigalduses nii autode klaaside kiletamises ( toonklaas ) kuni kõrghoonete fassaadi kiletamise osas. Lisaks ka reklaamkleebised ning valukilega ülekatmised sõidukitel.

Lisaks pakume hoonete aknapesu. Aknapesu sisaldab endas klaaspinna ja aknaraami puhastust ning ka aknalaua pesemist. Aknapesul kasutatakse spetsiaalseid akende puhastus- ja abivahendeid, mis tagavad aknapesul kiire töö ja akende maksimaalse puhtuse ja kvaliteedi.

Akende pesu väljastpoolt on võimalik temperatuuril kuni -5 °C. Et tulemus oleks parim, soovitame aknapesuks valida kuiva ilma.Regulaarne akende pesemine on kasulik sinna kogunenud tolmu ja mustuse tõttu - seega soovitame pesemist, sõltuvalt hoone asukohast ja ruumi iseloomust, vähemalt 2 korda aastas.

 

Meie teenused:

Autodele Hoonetele
Autoklaaside toonimine Päikesekaitsekilede kleepimine
Autode üle kleepimine Turvakilede kleepimine
Autodele reklaamkleebiste trükkimine ja kleepimine Dekoratiivkilede kleepimine
Autodele kivikaitsekile kleepimine Interjööri disaini kilede kleepimine
Autoklaaside vahetamine Reklaamkilede trükkimine ja kleepimine
 

Akende pesemine

 

 

         

 

 

 

toonklaastoonklaasidauto klaaside toonimine, klaaside toonimine tallinnasklaaside toonimine tallinnklaaside toonimineakende toonimineklaaside toonimine, autoklaaside toonimineauto klaaside tooniminetoonimine, klaasi toonimineautoklaasi parandusautoklaasi vahetusauto kiletaminetoonkile, toonkile müükakende kiletaminetoonkile paigaldusklaasiparandus, autoklaasi paranduspäikesekaitsekileddekoratiivkiled, turvakiled,  kiletamine,  turvakil,  klaaside kiletamineautoklaaside kiletamineautoklaasautoklaasiddekoratiivkileakende kiletamineautoklaaside vahetamineautode ülekleepimine, wrappingreklaamreklaamkleebised, reklaamkleebis,  valgusreklaam,  rulood,  päikesekaite