PÄIKESEKAITSEKILED,ENERGIAKILED,TURVAKILED

Usaldusväärne paigaldaja

 

Päikesekaitsekiled ja privaatsuskiled

Pakume hoonetele päikesekaitsekilede müüki ja paigaldust. Päikesekaitsekilede vajadus tekib siis kui suveti tunnete hoones liigset kuumust või päikese eredust. Samuti on võimalik tekitada privaatsust. Tänu võimele vähendada akende kaudu siseneva päiksese soojuskiirgust on päikesekaitsekiled leidnud laia kasutust hoonete energiatõhususe suurendamiseks.

Aknakiledega on võimalik:
 • vähendada tõhusalt hoones liigset päikese soojust
 • energiasääst kuni 40%
 • vähendada eredat valgust töökohal
 • tekitada privaatsust
 • vähendada materjalide pleekimist
 • vähendada talvist soojakadu
 • anda hoonele uus ilme, muuta fassaadi (lai tooni valik)

 

 

Päikesekaitsekilede laias valikus on:
 • nano-tehnoloogia 3M Prestige Exterior ja SolarScreen Spectra päikesekaitsekiled
 • Klassikalised peegeldavad päikesekaitsekiled
 • Night Vision Series päikesekaitsekiled
 • Kombineeritud päikesekaitse- ja turvakiled

 Picture

Uue tehnoloogia kile ehk nano-kilede kohta kehtib kõik ülalöeldu, vahe vaid selles, et Prestige Exterior kiled paigaldatakse akna välispinnale. See annab võimaluse paigaldada igasugustele klaasitüüpidele kartmata soojuspaisumisest põhjustatud riske. Lisaks on soojatõrjeomadused sisepinnakilega võrreldes tunduvalt paremad. Tegu on läbipaistvama päikesekaitsekilega. Sobib kliendile, kes ei soovi muuta fassaadi välisilmet.Peegeldavad päikesekaitsekiled on parim ja tõhusaim lahendus liigse päikesekiirguse ja -valguse varjestamiseks ja mugava sisekliima loomiseks. Peegeldavatel aknakiledel on lisaväärtusi - nad annavad hoonele modernse välimuse, suurendavad elanike privaatsust, kuid ei varja väljavaadet nagu kardinad. UV-blokk 99% takistab materjalide pleekumist.  Parim päikesekaitsega ja privaatsuse loomise kile  Silver 15 EX või Silver 20!!! Neutraalsemat tooni pakuvad Neutral Series kiled. Night Vision kiled on ainulaadsed selle poolest, et nad lasevad ka pimeduse saabudes välja vaadata. Klassikalistel peegelkiledel sellist omadust pole. Seetõttu on Night Vision kiled eriti sobivad kodudesse ja suvemajadesse, kus inimesed viibivad rohkem hommikusel ja õhtusel ajal, päikeselõõsa eest kaitsma. Lisaks on tootevalikus on ka päikesekaitsekiled, millele on lisatud turvakile 3M Ultra 400, et anda päikesekaitsekiledele turvakile tugevus. Kaitsevad kuuma päikese, liigse valguse, pleekumise, vandalismi ja killuvigastuste eest, lisavad privaatsust ja annavad hoonele värske välisilme.

Päikesekaitsekilede kohta leiate info siit.

  

  

Dekoratiivkiled

 

Mustrilise aknakilega saab disainida interjööride klaaspindu - uksi, klaasvaheseinu, barjääre, rõdupiirdeid jpm - aidates sellega muuta kaasaegseid klaaskeskkondi stiilsemaks, hubasemaks ja privaatsemaks. Poolläbipaistvad kiled lasevad läbi valguse, kuid varjavad mööduja silma eest ruumis toimuva. Tootevalik on lai sisaldades erinevaid auruseid, jääklaasiseid, piimjaid, riisipaberi moodi, täpilisi, triibulisi, prismadega ja üleminekutega kilesid. Dekoratiivkiled lisavad siseruumide klaasseintele ja ustele privaatsust, muutes kaasaegsed klaas-interjöörid hubasemaks ja turvalisemaks. Dekoorkilede valik on suur: piimjad, jääklaasid, riisipaberid, triibulised, täpilised, prismadega, üleminekutega jne.  

 

LISAKS ON LAIA VALIKUGA VÕIMALIK TUTVUDA MEIE SALONGIDES!!! 

 

                                                                 

 

 

toonklaastoonklaasidauto klaaside toonimine, klaaside toonimine tallinnasklaaside toonimine tallinnklaaside toonimineakende toonimineklaaside toonimine, autoklaaside toonimineauto klaaside tooniminetoonimine, klaasi toonimineautoklaasi parandusautoklaasi vahetusauto kiletaminetoonkile, toonkile müükakende kiletaminetoonkile paigaldusklaasiparandus, autoklaasi paranduspäikesekaitsekileddekoratiivkiled, turvakiled,  kiletamine,  turvakil,  klaaside kiletamineautoklaaside kiletamineautoklaasautoklaasiddekoratiivkileakende kiletamineautoklaaside vahetamineautode ülekleepimine, wrappingreklaamreklaamkleebised, reklaamkleebis,  valgusreklaam,  rulood,  päikesekaite