Safety Films

 

Pakume turvakilede müüki ja paigaldust. Turvakile on kiire ja lihtne viis olulisel määral suurendada aknaklaaside turvalisust ja ohutust. Turvakile hoiab klaasi purunemise korral killud koos ja takistab läbi akna hoonesse tungimist. Tänu sellele on Teie vara kaitstud soovimatute sissetungijate ja ilmastiku mõjude eest. Kõik pakutavad kiled on katsetatud ja testitud vastavalt EN12600 standardile.

Valikus on:
  • Ultra turvakiled
  • klassikalised turvakiled
  • killukaitsekiled
  • Antigrafitikiled

 

ULTRA kiled on kaasaegsed eriti tõhusad turvakiled, mis lisavad klaasidele tugevust ja löögikindlust tänu paljukihilisusele. Kuni 39 kihist koosnevad lamineeritud kiled suudavad eriti hästi löögijõudu absorbeerida. Seetõttu sobib ULTRA 600 kaitseks plahvatuse lööklainepurustava jõu vastu ja kaitseb inimesi killuvigastuste eest, mis plahvatuste korral põhjustavad rohkem kui 80% surmajuhtudest. Seda kilet kasutavad mitmed riigiasutused, saatkonnad ja pangad nii Eestis kui maailmas. Kaitsevad ka tormi, vandalismi, murdvarguste ja tööstus-plahvatuste puhul.

 

Klassikalised turvakiled annavad aknaklaasidele tugevust ja löögikindlust juurde puhtalt tänu lisanduva polüestrikihi sitkusele ja paksusele. Mida paksem kile, seda tõhusam. Kaitsevad vandalismi ja murdvarguste vastu, pikendades oluliselt sissetungimiseks kuluvat aega. Suurendavad ohutust tormide, plahvatuste ja maavärina korral. Kaitsevad inimesi killuvigastuste eest. Klaasi purunemise korral hoiab kile killud koos ja klaasi akna ees ning väldib ruumide avanemist ilmastiku mõjudele. Soovitame kasutada koolides jm lasteasutustes, toiduained tootvates firmades, suurte akendega kodudes, eriti lastega perede puhul.

Killukaitsekile on turvakiledest kõige õhem ja seetõttu ka soodsaima hinnaga. Absorbeerib löögijõudu ja hoiab purunenud klaasi koos. Sobib väiksematele akendele kaitseks vandalismi ja klaasikillu-vigastuste eest. Valikus sisepinnale ja välispinnale kleebitav S40 kile.

Antigrafitikile on läbipaistev kile, mis paigaldatakse siledatele pindadele, millele sageli kipuvad ilmuma gafitid ja mille korda tegemine on kallis ja tülikas. Kilega kaetud pind on värvi eest kaitstud ja seda saab kergesti puhastada. Ühtlasi kaitseb kriimustuste, kulumise, värvipritsmete ja söövituse eest.

Turvakilede kohta leiate rohkem infot siit.

KÜSI HINNAPAKKUMIST