Päikesekaitsekiled ja privaatsuskiled

Pakume hoonetele päikesekaitsekilede müüki ja paigaldust. Päikesekaitsekilede vajadus tekib siis kui suveti tunnete hoones liigset kuumust või päikese eredust. Samuti on võimalik tekitada privaatsust. Tänu võimele vähendada akende kaudu siseneva päiksese soojuskiirgust on päikesekaitsekiled leidnud laia kasutust hoonete energiatõhususe suurendamiseks.

Aknakiledega on võimalik:
 • vähendada tõhusalt hoones liigset päikese soojust
 • energiasääst kuni 40%
 • vähendada eredat valgust töökohal
 • tekitada privaatsust
 • vähendada materjalide pleekimist
 • vähendada talvist soojakadu
 • anda hoonele uus ilme, muuta fassaadi (lai tooni valik)

 

 

Päikesekaitsekilede laias valikus on:
 • nano-tehnoloogia 3M Prestige Exterior ja SolarScreen Spectra päikesekaitsekiled
 • Klassikalised peegeldavad päikesekaitsekiled
 • Night Vision Series päikesekaitsekiled
 • Kombineeritud päikesekaitse- ja turvakiled

 Picture

Uue tehnoloogia kile ehk nano-kilede kohta kehtib kõik ülalöeldu, vahe vaid selles, et Prestige Exterior kiled paigaldatakse akna välispinnale. See annab võimaluse paigaldada igasugustele klaasitüüpidele kartmata soojuspaisumisest põhjustatud riske. Lisaks on soojatõrjeomadused sisepinnakilega võrreldes tunduvalt paremad. Tegu on läbipaistvama päikesekaitsekilega. Sobib kliendile, kes ei soovi muuta fassaadi välisilmet.Peegeldavad päikesekaitsekiled on parim ja tõhusaim lahendus liigse päikesekiirguse ja -valguse varjestamiseks ja mugava sisekliima loomiseks. Peegeldavatel aknakiledel on lisaväärtusi - nad annavad hoonele modernse välimuse, suurendavad elanike privaatsust, kuid ei varja väljavaadet nagu kardinad. UV-blokk 99% takistab materjalide pleekumist.  Parim päikesekaitsega ja privaatsuse loomise kile  Silver 15 EX või Silver 20!!! Neutraalsemat tooni pakuvad Neutral Series kiled. Night Vision kiled on ainulaadsed selle poolest, et nad lasevad ka pimeduse saabudes välja vaadata. Klassikalistel peegelkiledel sellist omadust pole. Seetõttu on Night Vision kiled eriti sobivad kodudesse ja suvemajadesse, kus inimesed viibivad rohkem hommikusel ja õhtusel ajal, päikeselõõsa eest kaitsma. Lisaks on tootevalikus on ka päikesekaitsekiled, millele on lisatud turvakile 3M Ultra 400, et anda päikesekaitsekiledele turvakile tugevus. Kaitsevad kuuma päikese, liigse valguse, pleekumise, vandalismi ja killuvigastuste eest, lisavad privaatsust ja annavad hoonele värske välisilme.

Päikesekaitsekilede kohta leiate info siit.

KÜSI HINNAPAKKUMIST

 

 

Tutvakiled

Pakume turvakilede müüki ja paigaldust. Turvakile on kiire ja lihtne viis olulisel määral suurendada aknaklaaside turvalisust ja ohutust. Turvakile hoiab klaasi purunemise korral killud koos ja takistab läbi akna hoonesse tungimist. Tänu sellele on Teie vara kaitstud soovimatute sissetungijate ja ilmastiku mõjude eest. Kõik pakutavad kiled on katsetatud ja testitud vastavalt EN12600 standardile.

Valikus on:
 • Ultra turvakiled
 • klassikalised turvakiled
 • killukaitsekiled
 • Antigrafitikiled

 

ULTRA kiled on kaasaegsed eriti tõhusad turvakiled, mis lisavad klaasidele tugevust ja löögikindlust tänu paljukihilisusele. Kuni 39 kihist koosnevad lamineeritud kiled suudavad eriti hästi löögijõudu absorbeerida. Seetõttu sobib ULTRA 600 kaitseks plahvatuse lööklainepurustava jõu vastu ja kaitseb inimesi killuvigastuste eest, mis plahvatuste korral põhjustavad rohkem kui 80% surmajuhtudest. Seda kilet kasutavad mitmed riigiasutused, saatkonnad ja pangad nii Eestis kui maailmas. Kaitsevad ka tormi, vandalismi, murdvarguste ja tööstus-plahvatuste puhul.

 

Klassikalised turvakiled annavad aknaklaasidele tugevust ja löögikindlust juurde puhtalt tänu lisanduva polüestrikihi sitkusele ja paksusele. Mida paksem kile, seda tõhusam. Kaitsevad vandalismi ja murdvarguste vastu, pikendades oluliselt sissetungimiseks kuluvat aega. Suurendavad ohutust tormide, plahvatuste ja maavärina korral. Kaitsevad inimesi killuvigastuste eest. Klaasi purunemise korral hoiab kile killud koos ja klaasi akna ees ning väldib ruumide avanemist ilmastiku mõjudele. Soovitame kasutada koolides jm lasteasutustes, toiduained tootvates firmades, suurte akendega kodudes, eriti lastega perede puhul.

Killukaitsekile on turvakiledest kõige õhem ja seetõttu ka soodsaima hinnaga. Absorbeerib löögijõudu ja hoiab purunenud klaasi koos. Sobib väiksematele akendele kaitseks vandalismi ja klaasikillu-vigastuste eest. Valikus sisepinnale ja välispinnale kleebitav S40 kile.

Antigrafitikile on läbipaistev kile, mis paigaldatakse siledatele pindadele, millele sageli kipuvad ilmuma gafitid ja mille korda tegemine on kallis ja tülikas. Kilega kaetud pind on värvi eest kaitstud ja seda saab kergesti puhastada. Ühtlasi kaitseb kriimustuste, kulumise, värvipritsmete ja söövituse eest.

Turvakilede kohta leiate rohkem infot siit.

KÜSI HINNAPAKKUMIST

 

  

Dekoratiivkiled

Mustrilise aknakilega saab disainida interjööride klaaspindu - uksi, klaasvaheseinu, barjääre, rõdupiirdeid jpm - aidates sellega muuta kaasaegseid klaaskeskkondi stiilsemaks, hubasemaks ja privaatsemaks. Poolläbipaistvad kiled lasevad läbi valguse, kuid varjavad mööduja silma eest ruumis toimuva. Tootevalik on lai sisaldades erinevaid auruseid, jääklaasiseid, piimjaid, riisipaberi moodi, täpilisi, triibulisi, prismadega ja üleminekutega kilesid. Dekoratiivkiled lisavad siseruumide klaasseintele ja ustele privaatsust, muutes kaasaegsed klaas-interjöörid hubasemaks ja turvalisemaks. Dekoorkilede valik on suur: piimjad, jääklaasid, riisipaberid, triibulised, täpilised, prismadega, üleminekutega jne.  

KÜSI HINNAPAKKUMIST

 

LISAKS ON LAIA VALIKUGA VÕIMALIK TUTVUDA MEIE SALONGIDES!!! 

 

                                                                 

 

 

toonklaastoonklaasidauto klaaside toonimine, klaaside toonimine tallinnasklaaside toonimine tallinnklaaside toonimineakende toonimineklaaside toonimine, autoklaaside toonimineauto klaaside tooniminetoonimine, klaasi toonimineautoklaasi parandusautoklaasi vahetusauto kiletaminetoonkile, toonkile müükakende kiletaminetoonkile paigaldusklaasiparandus, autoklaasi paranduspäikesekaitsekileddekoratiivkiled, turvakiled,  kiletamine,  turvakil,  klaaside kiletamineautoklaaside kiletamineautoklaasautoklaasiddekoratiivkileakende kiletamineautoklaaside vahetamineautode ülekleepimine, wrappingreklaamreklaamkleebised, reklaamkleebis,  valgusreklaam,  rulood,  päikesekaite